דיקטטורה: שוטרים סמויים שהציתו אלימות | אלימות מופרזת של המשטרה | נאסר על מפגינים לראות רופאים | מעצר קטינים | זימוני חקירה למארגני הפגנות | איומים על נהגי אוטובוסים להפגנות

דיקטטורה היא שראש הממשלה יכול לחיות בפאר מנקר עיניים, בזמן שרוב תושביו מדוכאים. הוא לא משמש דוגמא בשבילם. ההפך. הוא משחית אותם, באומרו, תהיו מסואבים כמוני ותמשיכו לדכא את השכנים שלכם. דיקטטורה זה שהתקשורת שייכת למשטרה. ולא ההפך – המשטרה שייכת לאזרחים. מתי תתעוררו?

גדי אלגזי על הצעד חסר התקדים של הממשלה שדורשת שהתקשורת תמסור צילומים מההפגנות11140858173_94c8a32937: המטרה היא לא רק לפגוע במפגינים ולאיים על עתונאים המתעדים עוולות, אלא גם לפגוע באמון שרוחשים לעתונאים מי שמפגינים ונאבקים. אם מפגינות ומפגינים יידעו שכל עתונאי שמצלם עלול להיאלץ למסור את החומר למשטרה, במקום שמצלמות עתונאים יגנו על מפגינות ומפגינים מברוטליות וכיסוח שמחריפים בלי תיעוד – היא תיחשב לאויב.

הידעת?

* בהפגנה האחרונה היו שוטרים סמויים שהציתו אלימות
* הייתה אלימות מופרזת של המשטרה
* למפגינים שנעצרו לא ניתן לראות רופאים
* נעצרו קטינים (כאן וכאן)
* מארגני ההפגנה קיבלו זימונים לחקירות במשטרה
* אחראים על האוטובוסים קיבלו איומים מהמשטרה

היום פראוור בא אל הבדואים ומחר פראוור יבוא אליך!

מקור התמונה: activestills
An injured demonstrator is being treat during a Day Of Rage protest against the Prawer-Begin Plan, Haifa, Israel, November 30, 2013. Around 1000 demonstrators participate in the demonstration. Police used horses, water canon track and shock grenades to disperse the demonstrators. Around 20 protesters were arrested and several injured. In the same day, Activists protested in the Negev, Haifa, Jerusalem, Ramallah, Gaza and around the world, marking the third Day Of Rage against the plan. According to the plan, about which the government failed to consult the Bedouin community when drafting, tens of thousands of Bedouin citizens of Israel living in "unrecognized" villages in the Negev will be evicted and forcibly relocated to planned communities.

2 תגובות בנושא “דיקטטורה: שוטרים סמויים שהציתו אלימות | אלימות מופרזת של המשטרה | נאסר על מפגינים לראות רופאים | מעצר קטינים | זימוני חקירה למארגני הפגנות | איומים על נהגי אוטובוסים להפגנות

  1. המשטרה נסוגה כעת מהדרישה למסירת הצילומים
    שעות לפני הדיון בהתנגדות כלי התקשורת לצו החריג שהוציאה אתמול המשטרה, היא ביקשה לבטלו מכיוון "שאינו נחוץ לה עוד"
    המסקנה המתבקשת היא שהמשטרה הוציאה את הצו רק כדי להרתיע עיתונאים להמשיך לכסות את מאבק הבדווים בפראוור!
    ועל הדרך יצרה המשטרה סיכסוך בין התקשורת לבדווים וסכנת חיים לעיתונאים שיחשדו בשת"פ עם המשטרה…

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s